Satılık Alan Adlarım Var!

S

Ne güzel fikirlerim vardı halbuki!..
Her biri ile bir şeyler yapmayı düşünüp, birkaç hedef ortaya koymuştum. Isparta ve hayat şartları şimdilik bunları değiştirmeye zorladı.

Hazır zorlamışken de ben bunlardan vazgeçmeye karar verdim. Elimde ihtiyacı olanlar için güzel domainlerim var. Değerlendirilmeye müsait, potansiyeli olan birkaç alan adı işte.

Haydi başlayayım sıralamaya:

Alexdesouza.net/info: Fenerbahçe Kaptanı Alex’in isim.com/org/net/info olarak hiçbir sitesi şu anda yok. Alex’in de sözleşmesi hazır uzacak iken değerlendirebilir. Hazır tasarımı da bende mevcut (wordpress tema) onu da verebilirim.

Santrfor.net/Santrafor.net: Bu da futbol blogu olarak düşündüğüm bir siteydi, zamanla buna da vakit ayıramamaya başladım. Yazmayı bırakmak yerine, toptan kapatma kararı aldım. Jenerik sayılır, ihtiyacı olanın işine de yarar diye düşünüyorum.

Freenagers.com: Bu benim ilk domainim! Free  + teenagers kelimelerinden türetmiş, çocuk aklı ile almıştım. 4 yıl oldu, bir daha da bırakmadım. Domainin eski olması iyidir.

Herbiri için kafamda düşündüğüm bir fiyat yok. Satmaya kararlıyım. Yorumlardan veya iletişim sayfasından yazabilirsiniz.

Merhaba 👋

Yazıları e-posta olarak almak istiyorsanız adresinizi girmeniz yeterli

Spam yapmıyoruz, sadece blogda yayına girmiş yazılar.

close

Merhaba 👋

Yazıları e-posta olarak almak istiyorsanız adresinizi girmeniz yeterli

Spam yapmıyoruz, sadece blogda yayına girmiş yazılar.

Yorum yaz

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler