Good Luck Chuck!

G

good-luck-chuck-poster
Isparta günleri benim için başladı ve her geçen gün daha çok film izlemeye başladım. Bugün 2007 yapımı bir komedi filmini izledim. Eğer daha önce izlemediyseniz mutlaka izlemelisiniz!

Dane Cook ve Jessica Alba’nın başrollerde yer aldığı film arkadaş ortamında, yalnızken yada gülmek istediğinizde kesinlikle güzel bir alternatif.

Filmin Konusu
Dane filmdeki ismi ile Chuck 10 yaşındayken bir kız tarafından lanetlenir. Lanet, kiminle beraber olursa kızı ondan alıp başka birisine vermektedir. Yani Chuck’ın beraber olduğu her kız sonraki ilişkisinde çok mutlu olmakta ve evlenmektedir.

İlk zamanlar bu konudan hoşlanan Chuck kızları kullanır; Cam (Jessica Alba) gelene kadar… Gerçek aşkı bulduğunda bu tılsıma o da inanmaya başlar ve laneti bozmaya çalışır.

Fragmanını gördüğünüzde izleme isteğiniz biraz daha artacaktır. Yalnız film 15 yaşından küçükler için çok uygun değil. Baştan söyleyeyim…  İmdb puanı ilginç bir şekilde 5.5 fakat kesinlikle bir yanlışlık olduğuna eminim. Komedi filmi seviyorsanız kesinlikle kaçırmayın.

Mark Helfrich’in yönettiği film 101 dakika. Filmin fragmanı aşağıdadır.

8 Yorum

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler