İBYD İftarı

İ

balıkçımAslında iftar 31 Ağustos’ta gerçekleşti fakat, İstanbul’da olduğum için ancak yazabiliyorum. İnternet ve Blog Yazarları Derneği’nin bu ay yapılan organizasyonu Ramazan’da olduğumuz için bir iftar yemeğiydi. Ömer Karapınar’ın mekanı Balıkçım İzmirli’de yapılan yemek harikaydı.

Organizasyon, kimse konuşmadan, direk yemekle başladı. Balık, tavuk, sucuk, içecekler ve tatlıdan oluşan menü muhteşemdi. Gerçi ben tatlının tadına bakamadım, çok yemişim ama.

Kaçak işçi olarak, servislere yardım ettim ve henüz tanışmadığım insanlar beni Balıkçım’da çalışıyor sandılar, ehe. İstanbul’dan ve İzmir’den yemeğe katılan arkadaşlar vardı.

Yemeğin ardından herkes kendini tanıttı. Bu sırada da fotoğraflara sardığım için yine beni ilgisiz zannettiler. Yemek ve tanışmanın ardından yukarıya, bahçeye çıktık. Burada tanıştığım kişilerle sohbet etme fırsatı buldum. Ömer Ekinci, Tuuba Tirin, Mümin Erakbaş, Bahadır Çiftçi ve Berkay Sözbilir bunlardan bazıları..

Organizasyonun ardından ise Ömer Ekinci ile birlikte İstanbul’a doğru yolculuğa başladım.

Birkaç fotoğraf:

SDC10558 [640x480]

SDC10559 [640x480]

İnternet ve Blog Yazarları Derneği

2 Yorum

  • Hayat şartlarından dolayı katılamadım. Önceki gün 20 saatlik yolculuktan gelmiştim ve İstanbul-Ankara yolu gözüme çok yorucu göründü. İstanbul’dakinde acısını çıkartırız umarım 🙂

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler