Cappy Gurme

C

cappy-gurmeBu yaz bildiğimiz asitli içeceklerin dışında, bir de limonata manyaklığı ortaya çıkınca, alışkanlıklar değişti tabii. Eve kola almak yerine, Uludağ Limonata aldığım günler giderek artmaya başladı.

Bu limonata trendinin ardından, meşrubat firmaları limonata yapmaya karar verdiler. Özellikle Cappy’nin ne yapacağını merak ediyordum. Öyle bir limonata yapmışlar ki; bence rezil. Limonata adına pazar payları çok düşmüş olmalı, dolayısıyla bu yeni ürün piyasaya çıktı: Cappy Gurme.

Cappy biraz alışılmışın dışına çıkmaya çalışmış. Özellikle, ‘Hindistan Cevizi, Fındık ve Çikolata Aromalı‘ olanını birkaç defa denedim. Ne iyi, ne kötü yahu! Çikolatayı içmek zaten insanda farklı bir his uyandırıyor. Bir de yanında hindistan cevizi olması tadını farklılaştırmış. Vanilya aromalısı ise başlı başına farklı.

Cappy Gurme’nin pazar payını çok fazla artıracağını veya limonata gibi bir hava yakalayacağını sanmıyorum. Ona benzer bir hava yaratılsa da tadını çok beğenmedim. Yine de denenmeli. Su niyetine içilebilir.

Bu serinin devamında gelecek ürünleri çok merak ediyorum. Yanlış bilmiyorsam henüz televizyon ya da diğer alanlarda reklam da yapılmadı. Bakalım Cappy nasıl bir yol izleyecek.

1 Yorum

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler