Tek Kişilik Matrax

T

Bugün Zekirdek’e üye olduğumdan , tüm üyelere yollanan genel bir mailde gördüm anlatacağımı.”Zeki Kayahan Coşkun kim be?” sorusu için cevap

Uzun süredir Matrax’da bahsediyor fakat hiçbir şekilde ipucu vermiyordu. Dinleyiciler olarak tek bildiğimiz tek kişilik olacağıydı.Hatta Ispartadan katılanlara final dönemini sorarak seçtiği tarihini uygun olmadığını bile denetlemişti çaktırmadan.

Perşembe gecesi ben yolda iken (?) matrax devam ederken bir dinleyici sormuştu bilgi verir misin diye fakat Zeki yine hiç ipucu vermedi.Ardından Cuma sabah bizlere gelen mailde şimdilik 3 gösterinin bilgisi veriliyordu.Fakat bildiğimiz bişey var ki Zeki’nin : “sesimizin gittiği heryere gideceğiz” açıklaması!Sanırım turne epey uzayacak çünkü AlemFm Türkiye’nin en büyük radyolarından.

Yapılacak tek kişilik gösteriler büyük ihtimalle üniversiteler yolu ile duyurulacak ki zaten zekirdek.com’da bir çok üniversitenin sohbet/tanışma forumu mevcut , bu büyük bir avantaj.Peki şu var: Yazar , gazeteci , radyo programcısı , şair Zeki Kayahan Coşkun komedyenliği gerçek yeri olan sahnede başarabilecek mi?

Son zamanlarda medyada adı sık sık duyulan Zeki’nin performansını bekleyip göreceğiz , ben ümitliyim.İleride bir gün Matrax bitecek ve insanlar Zeki’yi sadece tek kişilik şovlar sayesinde tanıdığı için pişman olacak buna eminim!

Programa gelirsek şuan maalesef maillerime teknik sorunlardan dolayı (benimle alakalı değil) erişemiyorum

Tarih: 20 Aralık Cumartesi
Yer: Ankara-Ankamall Sanatolia Gösteri Merkezi
Saat: 18.30
Bilet Temin Yerleri: Ankamall Sanatolia Gösteri Merkezi Gişe ve Dost Kitapevi
Bilgi Tel: 0312 425 85 44

Tarih: 21 Aralık Pazar
Yer: Eskişehir- Eskişehir Kültür Merkezi
Saat: 18.30
Bilet Temin Yerleri: Ezgi Müzik, Diyafram Müzik, Ada Müzik, Eskişehir Kültür Merkezi Gişe, Kanatlı Sinemaları
Bilgi Tel: 0222 220 66 60

Tarih: 27 Aralık Cumartesi
Yer: İsmet İnönü Sanat Merkezi (Fuar)
Saat: 18.30
Bilet Temin Yerleri: Alsancak ve Karşıyaka D&R, Karşıyaka Pan Kitapevi, Bornova Palme Kitapevi, İsmet İnönü Sanat Merkezi Gişe
Bilgi Tel: 0232 464 76 95

Tarih: 28 Aralık Pazar
Yer: EGS Kongre ve Kültür Merkezi
Saat: 18.30
Bilet Temin Yerleri: Cafe Delicia, Cafe Delicia Live ve EGS Kongre ve Kültür Merkezi
Bilgi Tel: 0258 261 20 35, 0258 212 69 58

Teşekkürler.

8 Yorum

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler