Futbol Teröristi Olmak

F

Futbol Teröristi ne midir?Fanatiklik bi yere kadar , objektif olamazsın herşeye taraflı bakarsın , hep kendi düşüncenin/takımının iyi olduğunu düşünürsün.Bu tarz insanlar ile pek muhattap olmazsın olur biter.Fakat bazıları vardır ki teröristtir!Nasıl mı? Lütfen okuyun:

29 Kasım 2008 Fenerbahçe – Beşiktaş futbol(!) maçı sonrası..Sadece bir spor müsabakası , fakat bazılarını terörist yapan spor müsabakası!Maçtan sonra Beşiktaş Üsküdar vapurunda Fenerbahçe forması giymiş kendi halinde bir bayan bulunmaktadır.Bu bayana bir beşiktaşlı: “çıkar ulan o formayı burası beşiktaş ulan” diye üstüne yürür!Bayan ve yanında bulunan arkadaşları olaya dahil olmaz ilgilenmez.Ancak bu kendini bilmez ve 100 yıllık bir klübün adını kirleten hayvan araya girenlere aldırmayarak devam eder: “çıkartacak ulan o formayı ver ulan o formayı bana” diye böğürür!Delikanlıdır ve Beşiktaşlıdır ya …

Olay polislerin(!) bayanı ve arkadaşlarını vapurdan inmesiyle sonuçlanır ne yazık ki! Bu hayvana “onun bu motora binmesi ayıp indirin motordan” şeklinde sitem eden yaşlı amcaya aldırmazlar bile!Sonra bu hayvan sürüsü yaptıkları tezahüratlar ile zaferlerini(!) kutlarlar!

Aferin ulan , aferin! Çok büyük taraftarsınız.En büyük sizsiniz takım falan değil!Bütün fenerliler , cimbomlular ipne , siz delikanlısınız! ERKEKSİNİZ! Alın lan bütün maçlar sizin olsun, o kızcağıza o korkuyu yaşatacak üstüne yürüyecek kadar hayvanlaşmayın yeterki..

Her takımda var böyleleri!Bu sadece Beşiktaş için varolan örnek!Fenerbahçe’de de var Galatasaray’da da var!


15 Yorum

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler