The Ugly Truth

T

the ugly truthGeçtiğimiz günlerde arkadaş tavsiye üzerine “The Ugly Truth” Türkiye’de yayınlanan ismiyle “Kadın Aklı, Erkek Aklı” filmine gittim.

Beklentim, dinlediklerimden sonra üst sevideydi. Özellikle son zamanlarda izlediğim komedi filmlerinden daha sağlam bir film bekliyordum. Sanırım buldum da..

Katherine Heigl ve Gerard Butler ikilisinin başrolde oynadığı filmi, baştan sona soluksuz izledim. Filmden neredeyse hiç kopmadım ve yüzümden tebessüm hiç eksik olmadı diyebilirim.

The Ugly Truth sonu klasik biten filmlerden ama, konusu oldukça eğlenceli. Gerard Butler, filmdeki ismiyle Mike Chadway erkeklerin, oldukça basit yaratıklar olduklarını, elde etmenin hiç zor olmadığını anlatan bir televizyon programı yapmaktadır. Adı da “The Ugly Truth”. Acı gerçekler yani…

Abby Richter ise, son derece idealist bir program yapımcısıdır. Fakat bekardır. Bir şekilde -ki oldukça güzel bir şekilde- yolları kesişir ve Mike, Abby’e bir erkeği elde etme konusunda yardım etmeye başlar. Hikaye devam eder, sonunda ikisi aşık olur falan işte.

Bu günlerde boş vaktiniz varsa, mutlaka izlemeniz gereken bir film. Benim verdiğim puan 8.5. IMDB’de ise 6.5 puan verilmiş.

Yorum yaz

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler