I Love You Man

I

i-love-you-man-movie-posterAldığım birkaç duyumdan sonra bu filmi izlemeye karar verdim. Epeydir duruyordu listede fakat, bir türlü izlememiştim. Rashida Jones ismini görünce izlemeye karar verdim.

Romantik-Komedi filmlerinde, IMDB puanının 7 üzerinde olması çok karşılaştığım durum değil aslında. Biraz da bu izlemeye yeltendirdi. 7.5/10 – 23,341 oy

Filmin konusu aslında çok karışık değil. Yazıyor afişte: ‘He needed a best man.. He got the worst‘. Hiç erkek arkadaşı olmayan bir adamın -evlenmek üzere- yalnız kalmamak için arkadaş bulmaya çalışması. İşte hepsi bu..

Ben daha farklı ve sağlam bir film bekliyordum. Komedi adına zaten fazla içerik yoktu ama, romantik içerik de yeterli değildi. Tabii bu eleştirileri, IMDB puanının yarattığı beklentiye göre yapıyorum.

Ben filmi çok beğenmedim. Vaktiniz varsa, izleyebilirsiniz. Hafif bir konusu var, sonlarına doğru zevkli olmaya başlıyor. Yani filmin geneli ağır. Benim vereceğim puan maksimum 6 olur, onu da zaten verdim.

2009 yapımı bir film ve zaman geçtikçe puanı düşecektir. Filmi hemen izlediğim son filmler bölümüne de aktarayım, ehe.

1 Yorum

  • Ben de şu aralar imdb puanının yalan olduğu kanısına vardım. Ya tamam genel olarak doğru çıkıyor da nedense izlediğim son filmlerin imdb puanları yüksek olmasına karşın içeriği pek güzel değil …

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler