Samsung s5603 Modelinin Hataları

S

Telefonun en çok sinir eden hatası titreşim kontrolü efendim. Samsung’un s5603 modelinin, her profil – sessiz modu v.b.- için sağladığı titreşim yoğunluğu mevcut. Örneğin telefonunuz sessiz ama, şiddetli titreşim ile çalabiliyor. Bunun yanında toplantılarda ufak uyarılarla da geçiştirebiliyorsunuz. Hata ise tam burada başlıyor!

Yukarıdaki her şeyin dışında, bir de telefonun dokunmatik ekranı için verdiği tepkiler var. Menüde gezerken, mesaj yazarken, arama yaparken otomatik bir titreşim tepkisi veriyor. Bunu kapatabiliyorsunuz. Fakat yukarıda belirttiğim yoğunluk ayarını değiştirdiğinizde dokunmatik ekran titreşimi tekrar aktif oluyor.

Ayarlarına tekrar döndüğümüzde durumun kapalı olduğunu, yani titrememesi gerektiğini görüyoruz. Yine de tekrar kapatmak için kaydetmek gerekiyor.

Not: Aslında telefonu alalı birkaç ay oldu. İlk aldığımda telefonu kötülemiş olmamak için yazmamıştım, sonradan da vakit olmadı. Şimdi yazma fırsatım oldu. Öncelikle belirteyim: Telefondan genel anlamda memnunum. Belirttiğim hataların, iki kez yazılım güncellemesi yapıldığı halde devam ettiğini belirtmek isterim.

Ayrıca, sıkıcı olmaması açısından gördüğüm hataları bir arada değil, birkaç yazıda yazmayı düşünüyorum. Telefonu kullanan arkadaşlar deneyip geri dönüş yaparlarsa memnun olurum.

1 Yorum

  • Arkadaşlar bu telefonlarda üretimden kaynaklanan şarj soketiyle ilgili problem var. Telefındaki şarj soketi çabuk deforme oluyor. Servisin söylediği Kore garantiden karşılamıyormuş. 230 TL masraf çıkarabilir.Bilginiz olsun. Şahsi kanaatim Nokiadan şaşmayacaksın.

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler