Tatil

T

Öss’nin ağır baskısı ve yükünü atar atmaz yani, 15 Haziran’dan 3 gün sonra toz olurum bu Ankara’dan diyordum. Tüm arkadaşlarımla bunun planını sene boyunca yaparak kendimizi gaza getirdik ve çalışmaya devam etmeye çalıştık.

Ancak sınav cevaplarına bak , uzmanları dinle , ne istediğine karar ver , ay bekle 1 hafta sonra sonuçlar , tercihler şunlar bunlar derken geldik ağustosta dile kolay 40 günü bir anda yedim(k). Sonra tercihleri yaptık dedi ki sayın bakan boş bakmayın ben bakıyorum 23 Ağustos’tan öncesi yok, takvime bakmadan tatil planımızı yaptık ve dedik ki;  yürü hadi oğlum Antalya’ya..

Bu sene favori tatil yerim Didim’den uzak kaldığımı kimse düşünmesin.. Bu sene oradakilerle Antalya’dayım. Didim vazgeçilmez değil tabi ama, bi’ seneliğine gitmemek de vazgeçmek değildir diye düşünüyorum.

İlk vakitler 2-3 güne razıydık sonra 5 oldu sonra dedik gitmişken bir hafta olsun! Tabii söz de bir hafta Ankara sınırlarını bir geçelim de..

Abbas yolcu! gibi klasik laflar hoşuma gitsemese de .. 1 haftada hiçbir şey değişmeyeceğini umarak, en azından web’de sizlerden ayrılıyorum.

6 Yorum

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler