Beni Anlatıyorlar!

B

Bir zamanlar Türksportal‘da yöneticilik yapmıştım ; Bilgisayar Donanım&Yazılım Bölümü’nde. İnternet’te ilk defa bir siteyi ciddiye aldığım dönemdi.Bölüme pek çok katkıda bulundum derslere rağmen 🙂 Sonra kendi isteğimle öss zamazingosundan dolayı ayrıldım yöneticilikten.

Şu aralar Türksportal Football Manager’ın Türkiye Resmi Sitesi olmasının yanı sıra alanadını resmileştirmeye karar verdi ve Turksportal.com.tr‘yi yayınlamaya hazırlanıyor.Konuya biraz daha yaklaşırsak ; TSİ’de güzel bir ortam var , üyeler genelde samimi.Yeni gelenler çabuk ısınır falan..

Forumda Sizi Anlatıyoruz bir bölüm var , her ay üyeler öneride bulunuyor sonra belirlenen üyeler ankete ekleniyor , tüm üyelerin verdiği oylara göre her ay üç kişi anlatılıyor.Bu ayda beni yani “JunkChorn” isimli üyeyi anlatıyorlar.Güzel anektodların yanında arkamdan konuşanda var:p evet üsluba dikkat edildiği sürece herşey söylenebiliyor.Birkaç örnek vereyim:

El Barto;
Evet Oğulcan bakalım neler var kutuda.


Foruma ilk takılmaya başladığımda Oğulcan moddu ve bilgisayar bölümü ile ilgileniyordu. Kim ne sorsa bakıyorum cevap veren, hatayı düzeltmek için çaba harcayan, asla insanları yarı yolda bırakmayan, işini çok iyi yapan biriydi ve bu çabası takdirimi kazanmıştı. Ancak Oğulcan’ı ozamanlar 30’larında büyük biri sanıyordum ve yanlış hatırlamıyorsam kendisine bir kaç kez abi dediğim olmuştur.
..Devamı

PcGmaer;
İnsanlar sevdikleri kişilerle ilgili kelimeleri yazıya dökerken anıları akıllarına gelirmiş.Benim Oğulcan’la bir anım yok şu ana dek.Gözlemlerimi ve muhabbetimiz hakkında önsezide bulunup kişiliğini yargılıycak olursam; İyi birisi.Bilgisayardan anladığını bilmeyen varmı ?
..Devamı

Daha fazlasını merak ediyorsanız , TSI’ye üye olup bakabilirsiniz(:
Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.

4 Yorum

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler