1. Blog Yazarları Pikniği

1

Ankara Blog Yazarları MangalıSonunda bu da oldu! Ankaralı Blog Yazarları olarak, tüm Türkiye’den blog yazarlarını toplayıp, Ankara’da piknik yaptık.

19 Nisan Pazar günü, Göksü Parkı’nda yaptığımız pikniğe 50’den fazla kişi katıldı. (Tam sayıyı bilmiyorum) Bu sayıdan fazlasını bekliyorduk, fakat ekildik! Olsun, yine de yedik, içtik, bol bol eğlendik. Mangalda ne yapılıyorsa; hepsini yaptık: Tavuk, et, köfte, mantar, biber ve patlıcan!

İlk defa internetten tanıdığım kişiler ile tanıştım ve çok keyif aldım. Malatya’dan, Konya’dan, Isparta’dan, İstanbul’dan gelenler olmuştu.

Hiiç internet falan konuşmadık, blog(ger) mevzusu açılmadı bile! (Bu soru çok soruldu da.) Bol bol kendimizden bahsettik. Voleybol oynadık, Ankara’nın kuru güneşini yeyip bir güzel kızardık. (Başta Kerim ve ben olmak üzere) Sabah 10’dan 5’e kadar Göksu’daydık.

Organizasyonu üstlenen Barış ve Ömer’e ne kadar teşekkür etsem azdır! Kendileri her türlü olanağı bizlere sağladı. Yiyecekler, içecekler; herşey çok güzeldi. Yemekten sonra Ömer Karapınar ile tavla oynadım. Kendisi KimBununSahibi’nin sahibi :D. Elbette yendim! Üstelik geriden gelerek (5-2).

Ayrılmadan hemen önce bir çekiliş yaptık. Çekilişi kazananlara alan adı hediye edildi. Toplamda 3 kişi alan adı kazandı. Ayrıca Erkut Ergenç, sağolsun bizlere sertifika almamızı sağlayacak kursun hediye çeklerinden verdi!

Serkan Cura ile msn sohbetleri ardından yüzyüze görüşmek,
Seval Ünver’i tanıma şerefine erişmek,
Can Paçacı ile sohbet edebilmek,
Ali Altuğ Koca’nın yaptığı etlerden tatmak,
Barış Ünver’in herşeyiyle kişisel davrandığını görmek,
Ahmet Alp‘in dışarıdan göründüğü gibi biri olmadığını bilmek
Ve Ömer Karapınar ile tanışıp, kendisini tavlada yenmek hoş ve keyif vericiydi!

Başından sonuna kadar, eğlenmemizde emeği geçen herkese; yiyecekleri hazırlayanlara, salatada emeği geçenlere, ekmekleri kesen Seval Ünver‘e, her işe koşan Barış Ünver‘e, sadece tavla etkinliğine katılıp akşama kadar oturan Ömer Karapınar‘a ve tanıdığım herkese teşekkürler!

Blog Yazarları’nın sitesinde konuyla ilgili yazılanlar.
Piknikte çekilen resimlere şuradan ulaşabilirsiniz.

8 Yorum

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler