Neden Blogluyorum?

N

Daha dün mim cevaplandırmışken yeni bir mim gelmesi şaşırttı doğrusu.. Bu sefer iki blog yazarı göndermiş: Kuru Gürültü ve Serkan. Teşekkürler.

Mim’in konusu yine kişisel: Neden Blogluyorum?

Çok uzun süredir yazmadığım için (Temmuz 2008) öyle uzun uzun ahmak kesmeyeceğim.. ‘Blog şunun için yazılır; blogu şu kişiler yazar ve ben kendimi böyle gördüğüm için yazıyorum!‘ diye de ekleyemeyeceğim.

Blog yazmaya WordPress sisteminin kolay olmasından, biraz da meraktan başladım. İlk başladığımda bu kadar seveceğimi, ilerleyeceğimi hiç düşünmezdim! Daha önce de demiştim, Google’da blog yazar blog arardım(!).

Gel zaman git zaman bloglama denen hadiseyi sevdim ve devam ettiriyorum..
Yazmak ve paylaşmak güzeldir.

Ne demiştim?
Yazayım, okunmasa da olur!

Bu mim: Siminya‘ya ve Burak Budak‘a gitsin.

5 Yorum

  • yazayım okunmasada olur ne biçim slogan be? hiç hoşlaşmadım, okunuyordur, her kelimenin hakkını veren birileri vardır bu eminim.
    çok teşekürler mim için junk 🙂
    neden blog yazıyorum, günlük hayatımda içimi dökecek bir dost bulamıyorum, hepsi kalleş, dedikoducu, satıcı , bende dediydim ki kimliğimi fazla açık etmeden şu içimdekileri yazayım bi yerede huzur bulayım dediydimdi, ama evdeki deme netteki demeye uymuyor blogta bazen stres yapıyor, kolumu bacağımı ısırıyorum yeminle. sıfıra sıfır elde var fısır.
    olsun varsın demi? öpücükler 🙂

  • Ben konudan ziyade başka birşeye takıldım.. Neden “bloglamak” fiilinin Türkçe karşılığını bir türlü bulamıyoruz ki?

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler