Final Analizim #1.Yarıyıl

F

sdu-finalSüleyman Demirel Üniversitesi güz yarıyılı final sınavları bitti (pek bi genel oldu). 5 – 18 Ocak arası yapılacak olan sınavlar gariptir ki biz Bilgisayar Mühendisliği öğrencileri için 10 Ocak’ta bitiyordu.

Bu durumdan dolayı diğer bölümlerdeki arkadaşlar iyi küfür yemiştiriz sanırım!İlk sınav vizelerde olduğu gibi yine fizikti.Mustafa Merdan yine sırf bizim için sınav test yaptı.

Fizik sınavı geçtikten sonra yine bizde bir rehavet olsa da diğer sınavları ihmal etmedik.Tek tek incelemeden önce vize analizini okumanızı öneririm. (Final Öncesi)

Fizik: 16 soru ve testti.İşime yetecek puanı umarım alırım.
Matematik: Vizede notum iyi olunca pek çalışmadım ancak yine de baya bişey çözdüm.Sorun olmayacaktır.
İngilizce: Herkesin tam anlamıyla döküldüğü sınavda iyi not alınca ikinci sınava biraz daha rahat girdim.Ancak kimse sallamıyordu o ayrı mesele.
Bilg. Müh. Giriş: Algoritma vs. derken koca dönemde pek bişey işlemediğimiz ama çok şey öğrendiğimiz dersin sınavında azcık terlesem de atlattım.
Temel Bilgi Tek.: Tüm mühendisliklerin ilk yarıyıl gördüğü ders.25 soru olan testte çok fazla ayrıntı vardı.Yine de çan’a bile kalmayabilir sınav diye düşünüyorum.
Edebiyat: İlk sınavda o kadar kolay sorular vardı ki 70’in altında alan yoktu.Bu sınavda dilekçe ön plandaydı.Fark yapmadı.
İnkılap Tarihi: Lisede iken sevmediğim ancak hocadan mıdır nedir burada biraz daha ilgi çekici gelen Tarih ve Tarih sınavı umarım sorun çıkartmaz.

Sınav sonuçları 18 Ocak’tan sonra Süleyman Demirel Üniversite’nin sitesinde yayınlanacaktır.

Teşekkürler.

6 Yorum

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler