Tema Düzenlemesi

T

Bir süredir WordPress temalarını Türkçeleştirme çalışmamı bir kenara bırakıp kendi temam ile ilgilenmeye karar verdim! Çünkü hem temada çeviri hataları vardı , hemde eklemek istediklerim. Evet çeviri yapan birisinin temasında böyle birşeyin olması saçmalık , giren adam der ki:”lan adam çeviriyorum diyo , kendi temasına bak..” bu adama hak vererek (: baştan aşağı elden geçirdim!
JunkChorn - Footer

Yukarıda ki resmi aşağıda canlı olarak görebilirsiniz , ikon arşivlerimi tarayarak sosyal imleme sitelerinde kayıtlı olduklarımı ekledim.Sürekli başka işlere daldığımdan (örneğin:radyo dinlemek) bu iş haddinden uzun sürdü.

Footer dışında , Türkçeleştirmeyi tamamen bana özel hale getirdim , örnek . Ardından sidebar ile biraz oynadım daha işlevsel hale getirdim.Giriş sayfasındaki yazı sayısını düşürdüm (10>6) gerçekten hız farkı oldu.Eskiden olan fakat o zamanlar sevmediğim , JunkChorn – Hakkında kısmını ekledim , bir özet geçtim.Son ama en önemlisi sürekli olarak e-posta ile sorulan soruları ve bazı cevapları belirten bir sayfa yaptım , faydalı olacağına eminim! Nasıl yaparım?

Fakat o malum sorunu çözemedim (: , evet iletişim formu.Şunu anladım ki sorun benden yada eklentiden kaynaklanmıyor.Sebep sitemi barındırdığım sunucu , bunu KuruGürültü‘de denedikten sonra farkına vardım!

Şimdilik bu kadar , umarım beğenirsiniz.Mesajları bu yazı altından yollayabilirsiniz.Teşekkürler!

4 Yorum

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler