Epsilon Türkçe WordPress Teması

E

Tema çevirmeyeli gerçekten uzun zaman olmuş. En son 24 aralık günü çevirme yapmış ve yayınlamışım. Bir ara tüm yaptığım tema çevirmekti sonra baktım saçma geliyor temelli bıraktım. Halbuki yine devam edebilirdim.

Epsilon isimli çok fazla fonksiyon içeren, kullanışlı bir tema buldum. Magazin tarzı denilen temalardan. Çoğu şeyi eklenti gerektirmeden yapabilirsiniz. Fonksiyonlardan dikkat gerektirenleri çevirdim, adsense ve reklam kısımlarını çevirmedim. O bölümler oldukça açık. Yine de takıldığınız yer olursa sorabilirsiniz.

Eğer siz de tema çevirmeye başlamak istiyorsanız bir süre önce yayınladığım Tema Türkçeleştirme Rehberi isimli yazıma göz atabilirsiniz. Önceden çevirdiğim temaları merak ediyorsanız bu temalar için hazırladığım özel sayfaya bakabilirsiniz.

Özellikler:
>> Ajax Tab
>> 468×80 Banner Desteği
>> Adsense Desteği
>> 125×125 Hazır Reklam Alanları
>> Kayan İçerik
>> Yazar Açıklaması
>> Feedburner Desteği
>>Yazılar İçin Hazır Resimler

Önizleme:

epsilon-theme

Kurulum:
-“.rar” uzantılı dosyayı çıkardıktan sonra ftp’de wordpress blogunuzun kurulduğu klasörde sırasıyle “wp-admin/wp-content/themes” yolunu izleyerek klasörü atınız.
-İndirdiğiniz “.rar” uzantılı dosyanın içerisindeki eklentileri gerekli yere gönderip aktifleştiriniz.
-İşlem tamamlandıktan sonra yönetici panelinize giriş yapın ve tasarım bölümünden temanızı aktif edebilirsiniz.

Tema Demo
Türkçe Çeviri: JunkChorn
Tema İndir

Not:Çeviride bir eksiklik yada hata görürseniz lütfen benimle iletişime geçin. Eğer tema önerileriniz varsa iletişim sayfasından bana öneride bulunabilirsiniz.

Teşekkürler

4 Yorum

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler