2009 Yılbaşı Çekilişi!

2

Yeni yıl 2009 yaklaşmakta .. Uzun zamandır aklımda olan fakat bir türlü gerçekleştiremediğim bu projeyi ancak bugün açıklayabildim.Yeni yıla az bir süre de kalsa  uygulamak istedim.

Yılbaşı 2009 Çekiliş

2009 yılına okuyucularıma hediye vererek başlamak istiyorum.Bu yüzden bir çekiliş usulü hediye dağıtım organizasyonu yapmaya karar verdim.Hediyeleri seçerken hem websitesi olanlara , hem açmak isteyenlere hemde bu işler ile ilgisi olmayanlara dair hediyeler seçmeye özen gösterdim.

24 Aralık – 12 Ocak arası yapılacak çekilişte dağıtacağım ödüller:
1.’ye:  1 Gb Alan
2.’ye: 1 Adet Alan Adı
3.’ye: 1 Adet Usb Bellek


Katılım Şartları
– Çekilişe herkes isim belirtmek şartı ile katılabilir ve 1 çekiliş hakkı kazanır.Birden fazla katılım girişiminde bulunulduğu tespit edilirse çekilişten diskalifiye edilecektir.Doğru isim vermeyenler katılım hakkı kazanamaz.
– Blogu olanlar banner ile yayınladığı taktirde +2 çekiliş hakkı kazanır.2’den fazla blogu olanlar +4’den fazla çekiliş hakkına sahip olamazlar.Banner’ı bir yazıda  geri izleme yaparak yani link vererek yayınlamanız yeterlidir.Blogunuzda yayınladığınıza dair  linki yine bu yazı altında belirtmeniz gerekmektedir.
– Katılım sadece bu yazı üzerinden yorum bırakılarak olacaktır , e-posta , telefon vs. ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Kullanım Şartları:

“1 Gb Alan” hediyesi bana ait reseller üzerinden htservers’a bağlı olarak 6 ay süre ile verilecektir.
Paket özellikleri 1 Gb Alan – 25 Gb Trafik Alanı – 10 mysql – 10 subdomain – sınırsız mail ve ftp hesabıdır.
Hiçbir şekilde warez , adult ve T.C Kanunlarına aykırı site içeriği bulundurulmayacaktır.Aksi durumda hesabın silinme hakkı tarafıma aittir.Paketin yedek , kurulum , taşıma işlemleri kullanıcıya aittir.

“1 Adet Alan Adı” hediyesinde işlem isimtescil firması üzerinden yapılıp kullanıcıya aktarılacaktır.Alınacak alan adı .com – .net – .org  – .info uzantılarına sahip olabilir.Alan adı süresi 1 yıldır.

“1 Adet Usb Bellek” hediyesi 1 Gb olup Kingston markadır.Kargo ücreti alıcıya aittir.

Ayrıca; süre gerekli görüldüğü taktirde tarafımdan uzatılabilir.Hediyeler yapılacak çekilişten en geç 10 gün sonra sahiplerine verilecektir.Kargo gecikmeleri süreye dahil değildir.

YARIŞMAYA SON KATILIM 12 OCAK OLARAK DEĞİŞTİRİLMİŞTİR!
Sebep

Mutlu Yıllar Türkiye (:

Not:Banner için inorax‘a teşekkür ederim.
Teşekkürler.

——–
Katılabileceğiniz Diğer Yarışmalar

86 Yorum

Oğulcan

Arşivler

Kategoriler